هلدینگ آموزشی و پژوهشی وریا، باتوجه به شرایط فعلی کسب و کارها، و با بهره گیری از فناوری نوین آموزش آنلاین با هدف توسعه بستر یادگیری غیرحضوری دربنگاه های اقتصادی درراستای افزایش مهارت های خلاقانه ازطریق سیستم پلتفرم mrv.co.ir  آموزش از راه دور را در اولویت کاری قرارداده، و درحوزه؛ تولید محتوای آموزشی، وبینارهای آنلاین و تولید پکیج های آموزشی با لوگوی اختصاصی سازمان ازطریق تیم کارگردانی، تدوین و فیلمبرداری، آمادگی ارائه خدمات آموزشی به درخواست سازمان ها درحوزه های مرتبط با فعالیت مرکز را دارد.

مهمترین خدمات و فعالیت های مجموعه مدیریت راهبردی وریا

  1. مشاوره و آموزش و اجرای پروژه های حوزه بانکی، مدیریت، مدیریت ریسک و تحلیل بازار سرمایه
  2. تدوین اسناد بالا دستی در بانک ها و سازمان های بزرگ
  3. نگارش طرح توجیهی اقتصادی در زمینه کسب و کار ها
  4. مطالعات اقتصادی
  5. برگزاری تورهای آموزشی داخل ایران و خارج از ایران
  6. برگزاری همایش های داخلی
  7. تهیه و تولید فیلم های آموزشی 

دوره های درخواستی

گروه آموزشی و پژوهشی وریا، با همکاری اساتید و مدیران مجرب در حوزه آموزشی همکاری داشته وآمادگی دارد، بنابه درخواست سازمانی نسبت به تولید محتوای آموزشی، برگزاری دوره های مورد نیاز سازمان ، تولید پکیج آموزشی بصورت کاملا تخصصی و جامع درحوزه های مدیریت درراستای توسعه سرمایه انسانی اقدام نماید.ضمنا مرکزآمادگی برگزاری درخواست دوره بصورت حضوری را دارد.

درخواست دوره

مجله مدیریت راهبردی

گروه آموزشی و پژوهشی وریا، سعی دارد با ارائه مطالب علمی در حوزه مدیریت گامی موثر در راستای ارتباط با مخاطبان خود ایجاد نماید.

این مرکز تلاش دارد، با ایجاد دسترسی و بستر مناسب محتوای تولید شده با بهترین روش های مدیریتی و رهبری در سازمان، جهت رفع موانع و مشکلات درراه حل های شناخت و انتظارات سرمایه انسانی از سازمان را در اختیار شما قراردهد.